Studentene på terapeutdanningene Biopati og Soneterapi har praksis det siste året, hvor de skal få trent på det de har lært i studietiden. De er selv ansvarlig for konsultasjonen, men det vil til enhver tid være en erfaren veileder tilgjengelig.
Konsultasjonen koster kr 350 (vanlig pris er fra kr 1800), mens produktene som anbefales kjøpes gjerne i helsekost og betales i sin helhet av klienten. Det er også mulighet for studentrabatt og pensjonistrabatt (50%).
Sted: Tunsberg Medisinske Skole, avdeling Asker (Holmen senter, Helsetorget i 4. etasje)
Vi trenger pasienter til studentklinikken fortrinnsvis 17. og 18. februar, men også i mars (17-18 mars) og mai (5 - 6 mai)
Følgende ledige timer:
Om selve konsultasjonen:
Ut i fra samtalen, analysene og behandlingsmetodene skal studentene sette sammen en biopatisk protokoll, som kan inneholde naturprodukter, kosttilskudd, kostholdsråd og livsstilsendringer. Pasienten vil få denne innen 2 dager.
Alle preparater som foreskrives vil godkjennes av lærer før du mottar kuren. Du vil få mulighet til å komme på en oppfølgingstime ca.1 måned etter
Du kan lese mer om Biopati her.
Det er gratis parkering på Holmen senter.
Bestilling:
Send en epost til studentklinikk@tunmed.no Legg ved mobilnummer, og hvilken dag du ønsker.
Ikke send sensitiver opplysninger. Vi kan ikke garantere at alle får plass. Vi kontakter deg dersom det er ledig plass.
Om konsultasjonen
Du kan lese mer om soneterapi på denne siden.
Bestilling av konsultasjon gjøres til faglærer Terje Varpe, via terje@tunmed.no
Ikke send sensitiver opplysninger. Vi kan ikke garantere at alle får plass. Vi kontakter deg dersom det er ledig plass.